Magazynier - Operator wózka widłowego / Logstor Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 26/07/2017

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.

Oferowana praca

Stanowisko: Magazynier - Operator wózka widłowego
Nr ref.: 06/2017
Miejsce pracy: Zabrze / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• odpowiedzialność za kompletowanie materiału oraz dostarczanie go na produkcję
• przygotowanie surowców do produkcji zgodnie ze zleceniami
• dbałość o stany magazynowe
• załadunki i rozładunki wózkiem widłowym

Wymagania

• uprawnienia na wózki widłowe oraz wymianę butli gazowej
• dobra organizacja pracy
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność szybkiego uczenia się
• odpowiedzialność, sumienność, terminowość

Oferujemy

• umowę o pracę
• pakiet socjalny
• pracę w zgranym zespole
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Forma kontaktu

Prosimy wysłać CV na adres mailowy: natno@logstor.com

Dane firmowe

Logstor Polska Sp. z o.o.
Handlowa 1
41-807 Zabrze
Email: natno@logstor.com
WWW: https://www.logstor.com/PL/