← Wstecz | Drukuj

Inżynier Aplikacji / Flexlink Systems Polska

Oferta z dnia: 27/12/2016

FlexLink to wiodący dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu logistyki produkcji. Główna siedziba firmy znajduje się Göteborgu, w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 30 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. FlexLink jest częścią grupy Coesia, zrzeszającej firmy z całego świata, specjalizujące się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Aplikacji
Miejsce pracy: Plewiska / wielkopolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Przygotowywanie rozwiązań techniczno-cenowych na potrzeby ofert
Wsparcie dla zespołu sprzedażowego pod kątem technicznym
Analiza i ocena ryzyka ofert oraz projektów
Obsługa klienta w trakcie przygotowywania optymalnych rozwiązań dla klienta
Współpraca z innymi działami firmy w celu opracowania oferty
Poszukiwanie nowych rozwiązań i kreatywne podejście do problemów
Utrzymywanie kontaktów z klientami
Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych krajowych

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne-mechaniczne
Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych w segmentach FMCG, Automotive, Pharma
Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn przemysłowych
Min. 4 lata doświadczenia w branży technicznej, mile widziane w brażny FMCG, produkcji maszyn
Umiejętność terminowego przygotowywania ofert
Umiejętność sporządzania wycen kosztowych i analizy technicznej rozwiązania
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji
Kreatywność, elastyczność, inicjatywa
Umiejętności negocjacyjne
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjny program szkoleń
Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport)
Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole oraz bardzo dobre warunki pracy
Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań (FlexLink Running Team, drużyna piłki nożnej)

Jeżeli jesteś gotowy/-wa na podjęcie pracy pełnej wyzwań, w młodym zespole, zapraszamy do przesłania CV drogą mailową na adres:
rekrutacja@flexlink.com W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Dane firmowe

Flexlink Systems Polska
Szkolna 30
62-064 Plewiska
Email: magdalena.nowy@flexlink.com
WWW: http://www.flexlink.com/en/home/