← Wstecz | Drukuj

After Sales/Service Engineer / Flexlink Systems Polska

Oferta z dnia: 27/12/2016

FlexLink to wiodący dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu logistyki produkcji. Główna siedziba firmy znajduje się Göteborgu, w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 30 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. FlexLink jest częścią grupy Coesia, zrzeszającej firmy z całego świata, specjalizujące się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu.

Oferowana praca

Stanowisko: After Sales/Service Engineer
Miejsce pracy: Plewiska / wielkopolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Obsługa i realziacja zleceń serwisowych: gwarancyjnych, po gwarancyjnych, prewencyjnych przeglądów
Aktywna sprzedaż usług serwisu: pozyskiwanie Klientów i przygotowanie ofert techniczno-cenowych
Utrzymywanie stałych relacji biznesowych z Klientami oraz rozwój sieci nowych nabywców dla oferowanych produktów firmy
Realizacja projektów, koordynacja, planowanie, nadzór autorski nad montażem i instalacją u Klienta, systemów przenośników, układów robotykowych i innych oferowanych produktów, zgodnie z założeniami terminowo-budżetowymi
Wykonywanie ocen ryzyka maszyn i deklaracji zgodności do zaprojektowanych urządzeń zgodnie z procesem i standardami firmy (GOMS)
Budowanie bazy i analiza danych dla potrzeb rozwoju Industry 4.0

Wymagania

Wykształcenie techniczne: mechanika– budowa maszyn, mechatronika
Doświadczenie techniczne w zakresie konstruowania i budowy maszyn
Umiejętność sprzedaży, prowadzenia rozmów handlowych
Zdolność zarządzania i motywowania zespołu projektowego
Zmysł techniczny, samodzielność i skutecznośc w działaniu, znajomość automatyzacji procesów produkcji
Język angielski na poziomie średniozaawansowanym
Biegła obsługa programów komputerowych: CAD, programów kalkulacyjnych, itp.
Zdolność i dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych krajowych i zagranicznych (powyżej 50% czasu pracy)
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport)
Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań (np. FlexLink Running Team, drużyna piłki nożnej)

Jeżeli jesteś gotowy/-wa na podjęcie pracy pełnej wyzwań, w młodym zespole, zapraszamy do przesłania CV drogą mailową na adres: rekrutacja@flexlink.com W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Dane firmowe

Flexlink Systems Polska
Szkolna 30
62-064 Plewiska
Email: magdalena.nowy@flexlink.com
WWW: http://www.flexlink.com/en/home/