Kierownik Produkcji - branża chemiczna, nawozy / AGRIL sp. z o.o.

Oferta z dnia: 04/01/2017

Firma Agril specjalizuje się w produkcji nawozów azotowych na potrzeby ogrodnictwa i rolnictwa. Nasze produkty stosowane są z powodzeniem w fertygacji i nawożeniu dolistnym.
Poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Produkcji - branża chemiczna, nawozy
Nr ref.: 01_2017
Miejsce pracy: WłOcłAwek / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• Kontrola parametrów związanych z procesem technologicznym
• Kontrola stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji oraz przestrzegania zasad ich eksploatacji przez obsługę
• Przygotowanie opisu procesów, map procesu i instrukcji pracy
• Przygotowywanie ewidencji zmian procesu technologicznego i danych materiałowych
• nadzór nad przygotowaniem i przeprowadzeniem testów produkcyjnych i nowych uruchomień
• Optymalizacja procesów produkcyjnych
• Uczestnictwo w procesach rozwoju nowych produktów
• Aktualizacja instrukcji stanowiskowych w zakresie regulacji maszyn
• Rozliczanie kosztów produkcji
• Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne – (kierunki: inżynieria chemiczna, technologia chemiczna,
• Doświadczenie w obszarze produkcji chemicznej (nawozów)
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunków technicznych , schematów elektrycznych , hydraulicznych i pneumatycznych )
• umiejętność określania i usuwania mechanicznych i elektrycznych usterek
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( MS Office, AutoCad )
• dobra znajomość języka angielskiego (znajomość słownictwa technicznego będzie dodatkowym atutem )
• Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

• Stałe warunki zatrudnienia
• interesującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań

CV prosimy przesyłać na adres email - tomasz.chojnacki@agril.pl

Dane firmowe

AGRIL sp. z o.o.
Krzywa Góra 26a
87-800 Włocławek
Email: tomasz.chojnacki@agril.pl
WWW: www.agril.pl