Elektryk techniki budowlanej na stałe do Biberach, Niemcy / Agencja Pracy PolFach

Oferta z dnia: 08/01/2017

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego zakładu usług elektrycznych z okolic miasta Biberach: elektryka techniki budowlanej. Kandydat musi mieć wyuczony zawód elektryka, mówić przynajmniej komunikatywnie po niemiecku i posiadać auto.

Stanowisko: Elektryk techniki budowlanej na stałe do Biberach, Niemcy
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Opis / Obowiązki:
• Miejsce pracy: okolice miasta Biberach (małe miasto), Niemcy
• Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
• Długotrwala umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (mały zakład kilkuosobowy)
• Praca jest stacjonarna. Zlecenia w obrębie 5 – 30 km w obrębie siedziby firmy
• Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7:00 – 16:30), ok. 180 godz./ mies.
• Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
• Montaż instalacji budowlanych
• Podłączenie instalacji
• Kontrola funkcjonalności
• Serwis i naprawa

Wymagania

Wymagania:
• Wyuczony zawód elektryka (świadectwo czeladnika lub mistrza)
• Doświadczenie przy elektryce budowlanej
• Umiejętność czytania i pracy według planów technicznych jest zalecana
• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy
• Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)
• Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy

Oferujemy

Nasza oferta:
• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna brutto: 14 - 15 euro (przez okres próbny)
• Mieszkanie zapewnione i w pierwszym miesiącu opłacone przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Dane firmowe

Agencja Pracy PolFach
Kiesstr. 26
72584 Stuttgart
Email: info@polfach.de
WWW: www.PolFach.de