← Wstecz | Drukuj

Inżynier rozwoju/Technolog / MDM NT Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 09/01/2017

MDM NT Sp. z o.o. - wiodący polski producent akcesoriów dachowych

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier rozwoju/Technolog
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

- opracowywanie i wdrożenie nowych produktów i grup produktowych
-rozwój obecnych grup produktowych
- samodzielne prowadzenie projektów
-monitorowanie i usprawnianie procesów technologicznych
- rozwiązywanie niestandardowych problemów związanych z produkcją
- konsultacje techniczne i współpraca z działami: sprzedaży, marketingu i zakupów
- współpraca z kooperantami firmy, głównie zagranicznymi

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych
- komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
- znajomość rysunku technicznego i obsługi programów do tworzenia rysunków technicznych
- znajomość procesów produkcyjnych
- min. 2 letnie doświadczenia na stanowisku technologa, inżyniera rozwoju lub podobnym
- prawo jazdy kat. B
Wymagania dodatkowe:
- doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych
- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale Badań i Rozwoju
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami
- mile widziana wiedza z zakresu branży reprezentowanej przez firmę

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego, codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- interesującą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku
- szkolenia krajowe i zagraniczne

Kontakt za pośrednictwem formularza: http://www.praca.bielsko.pl/oferta/90387/inzynier-rozwoju-technolog-praca-stala-mdm-nt-sp-z-o-o-

Dane firmowe

MDM NT Sp. z o.o.
Bestwińska
43-300 Bielsko-Biała
Email: rekrutacja@mdmnt.com
WWW: http://www.praca.bielsko.pl/pracodawca/3912/mdm-nt-sp-z-o-o-