Operator Maszyn (wtrysk/rozdmuch) / Logstor Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 26/07/2017

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.

Obecnie do poszukujemy odpowiedzialnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko: Operator Maszyn (wtrysk/rozdmuch)
Nr ref.: 06/2017
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Obowiązki:
• Kontrola prawidłowości wykonywanych elementów
• Wykonywanie zadań związanych z obsługą maszyn i urządzeń na Wydziale Produkcji Złączy
• Wykonywanie prac związanych z: uruchomieniem procesu rozdmuchu maszyn blow moulder,kontrolą jakości produkowanych złączy, pakowaniem złączy, przyjęciem surowców, identyfikacji kontrolnej surowców, magazynowaniem surowców oraz produkowanych wyrobów w Dziale Produkcji Złączy
• Realizacja innych zadań wyznaczonych przez przełożonego

Wymagania

• Wykształcenie minimum zawodowe
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na produkcji, przy obsłudze maszyn (mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn z panelem sterującym)
• Znajomość procesu rozdmuchu maszyn
• Mile widziane doświadczenie w pracy na wtryskarkach lub wytłaczarkach
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Uprawnienia na suwnice, żuraw, hakowy będą dużym atutem
• Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wkrętarka, klucze pneumatyczne)
• Logiczne myślenie, obserwacji, analizy i wyciągania wniosków
• Znajomość MS Excel

Oferujemy

• Umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR, stabilne zatrudnienie
• Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, wczasy pod gruszą, bony na święta, system nagród)
• Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
• Samodzielność w realizacji zadań, możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@logstor.com

Prosimy o zamieszczenie na ofercie klauzuli o brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Dane firmowe

Logstor Polska Sp. z o.o.
Wyczółkowskiego 115
44-100 Gliwice
Email: rekrutacja@logstor.com
WWW: https://www.logstor.com/PL/