Senior Solutions Design Engineer – Intralogistics Systems / Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 06/02/2017
O firmie

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Stanowisko: Senior Solutions Design Engineer – Intralogistics Systems
Miejsce pracy: Bieruń / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

•Analiza przepływów materiałowych, planowanie i projektowanie systemów magazynowych i centrów dystrybucyjnych
•Kalkulacja i optymalizacja kosztów logistyki
•Planowanie i organizacja łańcucha dostaw
•Opracowanie innowacyjnych środków zasilania materiałowego
•Opracowywanie modeli finansowych i wycen dla nowych działalności logistycznych
•Dostosowywanie procesów celem efektywnego wykorzystania dostępnych zasobów i urządzeń
•Zapewnienie realizacji wytyczonych działań/projektów mających na celu poprawę efektywności
•Zarządzanie projektami nowych wdrożeń i uruchomień
•Inicjowanie innowacyjności w obszarze infrastruktury technicznej
•Dobór optymalnych środków wyposażenia magazynu
•Kontakt z Klientami i reprezentowanie pracodawcy we wszystkich fazach rozwojowych projektu

Wymagania

•Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne, inżynierskie)
•Udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu projektów logistycznych
•Doskonała znajomość zagadnień związanych z magazynami, wyposażeniem magazynów, procesami zasilania linii produkcyjnych i logistyką magazynową
•Wiedza dotycząca narzędzi optymalizacji procesów
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Obsługa komputera w zakresie MS Office (w szczególności Excel, Powerpoint)
•Mile widziana znajomość systemów CAD (AutoCad/Bricscad)
•Znajomość systemów klasy ERP i WMS
•Zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy zespołowej
•Duże zdolności analityczne oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
•Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

•Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
•Współpracę z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony podarunkowe na święta, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół, prezenty mikołajkowe dla dzieci naszych pracowników)
•Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
•Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
•Przyjazne miejsce pracy

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie cv na adres rekrutacje@sistema.com.pl

Dane firmowe

Sistema Poland Sp. z o. o.
Turyńska 135
43-150 Bieruń
Email: waclaw.szpila@spmpoland.com.pl