← Wstecz | Drukuj

Kontroler jakości VT2 / Logstor Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 26/07/2017

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.

Oferowana praca

Stanowisko: Kontroler jakości VT2
Nr ref.: 07/2017
Miejsce pracy: Zabrze / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Zakres zadań:

- nadzór nad jakością produkcji (kontrola produktów na wszystkich etapach procesu)
- prowadzenie dokumentacji i zapisów na poszczególnych etapach produkcji
- nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną i wymaganiami klienta

Wymagania

Wymagania:

- kurs badań nieniszczących VT2 - warunek konieczny
- wykształcenie min. średnie mile widziane techniczne
- znajomość obsługi standardowych programów komputerowych (MS Office)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej)
- praktyka w wykonywaniu badań nieniszczących VT2
- zaangażowanie, dokładność i rzetelność
- gotowość do podjęcia pracy w systemie trzy - zmianowym
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

- umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
- bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony z okazji świąt Bożego narodzenia i Wielkanocy, paczki na Boże Narodzenie)
opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
- pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
- zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Forma kontaktu

Proszę przesyłać CV na adres mailowy: natno@logstor.com

Dane firmowe

Logstor Polska Sp. z o.o.
Handlowa 1
41-807 Zabrze
Email: natno@logstor.com
WWW: https://www.logstor.com/PL/