Inżynier/Specjalista ds. Infrastruktury / Instytut Lotnictwa

Oferta z dnia: 15/03/2017

Instytut Lotnictwa należy do najstarszych placówek badawczych w Europie. Oficjalnie powstał w1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier/Specjalista ds. Infrastruktury
Nr ref.: IL/PI/Ins-Spe
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• prowadzenie nadzoru obiektów budowlanych i instalacji technicznych,
• utrzymywanie nieruchomości w stanie pozwalającym na właściwą eksploatację,
• prowadzenie dokumentacji obiektów budowlanych,
• wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
• sporządzanie zestawień potrzeb remontowych, planów rzeczowo-finansowych
w zakresie utrzymania nieruchomości oraz planowanych inwestycji i remontów,
• przygotowywanie projektów umów, wycen, zbieranie ofert, przygotowywanie pism,
• przygotowywanie regulaminów i rozliczeń,
• nadzór nad firmami realizującymi prace na terenie.

Wymagania

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe z obszaru budownictwa lub inżynierii sanitarnej,
• mile widziane powyej 3-letnie doświadczenie zawodowe,
• biegła znajomość pakietu MS Office,
• rzetelność, terminowość, dokładność i dobra organizacja pracy,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziane uprawnienia budowlane oraz doświadczenie związane z termomodernizacją obiektów,
• mile widziana znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Oferujemy

Oferujemy:

• zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• pracę w zgranym i ambitnym zespole,
• nowoczesne narzędzia pracy,
• przyjazną atmosferę pracy,
• prywatna opieka medyczna,
• prywatne ubezpieczenie na życie,
• karta Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ilot.edu.pl z dopiskiem nr ref. nr ref. IL/PI/Ins-Spew tytule wiadomości.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Lotnictwa z siedzibą
w Warszawie na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) w celu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji,
w tym na ich przekazywanie podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w procesach rekrutacyjnych. Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie przy Al. Krakowskiej 110/114.

Dane osobowe zbierane są w celach rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Instytutem Lotnictwa w Warszawie w procesach rekrutacyjnych.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych.”

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 30.04.2017

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dane firmowe

Instytut Lotnictwa
Aleja Krakowska
02-256 Warszawa
Email: daria.haracewiat@ge.com
WWW: www.ilot.edu.pl