← Wstecz | Drukuj

INŻYNIER PROCESU / Nemak Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 24/03/2017

Nemak jest największym na świecie producentem najnowocześniejszych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych, na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie. Zatrudnia ok. 21. 000 pracowników i posiada 35 wydziałów produkcyjnych w 15 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji. Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia 1.000 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

Oferowana praca

Stanowisko: INŻYNIER PROCESU
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Opracowywanie parametrów procesu
Koordynacja i udział w testach, do momentu uruchomienia produkcji seryjnej
Nadzorowanie funkcjonowania procesu podczas etapu uruchomienia
Nadzór nad procesem produkcyjnym, FMEA oraz nad jakością produktu
Ciągłe doskonalenie funkcjonowania FMEA
Przygotowywanie wstępnych parametrów i koncepcji dla potrzeb symulacji procesu i analiza wyników symulacji

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne
Co najmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży motoryzacyjnej
Doświadczenie w pracy z programami AutoCad, CorelDraw
Znajomość standardów ISO-TS (TS 16949, ISO 14001, ISO 50001)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość języka niemieckiego – będzie dodatkowym atutem
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Pracę w międzynarodowej firmie
Stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach realizowanych projektów
Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy

Więcej informacji: http://www.praca.bielsko.pl/oferta/92586/inzynier-procesu-praca-stala-nemak-poland-sp-z-o-o-