← Wstecz | Drukuj

Sale Support / AERO-GSE

Oferta z dnia: 14/03/2018

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lotniskowej. Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych.

Oferowana praca

Stanowisko: Sale Support
Nr ref.: PDI sales support
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Marketing/Reklama/Public Relations

Opis stanowiska

Wsparcie działu sprzedaży B2B, m.in. w zakresie:
• wstępnej analizy dokumentacji przetargowej,
• aktualizacji i optymizacji danych w systemie,
• przygotowywania i sporządzania ofert, innych dokumentów,
• telefonicznej obsługi klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie udzielania podstawowych informacji o produktach i usługach,
• drobnych tłumaczeń,
• kontroli i rejestracji dokumentów sprzedaży.

Wymagania

• znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego,
• znajomość języka angielskiego,
• wykształcenie średnie lub średnie techniczne,
• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (szczególnie Excel),
• umiejętność analizy danych, pracy w zespole, dobrej organizacji pracy,
• odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia i umowę o pracę,
• ambitną i pełną wyzwań pracę w organizacji będącej jednym z wiodących graczy na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży.

Prosimy o przesyłanie CV opatrzone imieniem i nazwiskiem na adres: admin1@aero-gse.com, w tytule podając numer referencyjny. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

AERO-GSE
Balicka
30-149 Kraków
Email: admin1@aero-gse.com