← Wstecz | Drukuj

Kontroler jakości VT1 / Logstor Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 26/07/2017

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.

Oferowana praca

Stanowisko: Kontroler jakości VT1
Nr ref.: 07/2017
Miejsce pracy: Zabrze / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Zakres zadań:
• Nadzów nad jakością produkcji (kontrola produktów na wszystkich etapach
procesu)
• Prowadzenie dokumentacji i zapisów na poszczególnych etapach produkcji
• Nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną i wymaganiami
klienta

Wymagania

Wymagania
• Kurs badań nieniszczących VT1 - warunek konieczny
• Wykształcenie min. średnie mile widziane techniczne
• Znajomość obsługi standardowych programów komputerowych (MS Office)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej)
• Praktyka w wykonywaniu badań nieniszczących VT1
• Zaangażowanie, dokładność i rzetelność
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:
bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony z okazji świąt Bożego narodzenia i Wielkanocy, paczki na Boże Narodzenie)
opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
możliwość podjęcia pracy od zaraz

Forma kontaktu

Jesteś zainteresowany ofertą? Prosimy o przesyłanie CV!

Dane firmowe

Logstor Polska Sp. z o.o.
Handlowa 1
41-807 Zabrze
Email: natno@logstor.com