Inżynier ds. Procesów Logistycznych (Solution Design) / Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 04/07/2017
O firmie

SPM Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Stanowisko: Inżynier ds. Procesów Logistycznych (Solution Design)
Miejsce pracy: Bieruń / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

•Budowanie od podstaw procesów logistycznych dla producenta z branży motoryzacyjnej
•Przeprowadzanie analizy przepływów materiałów począwszy od dostawcy, kończąc na zasilaniu linii
•Projektowanie stref magazynowania, stref kompozycji, sekwencjonowania, kittingowania oraz organizacji miejsca pracy
•Przeprowadzanie kalkulacji handlingowych (metoda MTM Logistics)
•Opracowanie budżetów/ forecastów dla działalności logistycznych
•Opracowanie innowacyjnych środków zasilania materiałowego
•Wprowadzanie systemów wywołań (KANBAN, automatyczny call-off)
•Doskonalenie przepływów logistycznych
•Cost Deployment w zakresie logistyki
•Przeprowadzanie analiz zapasów

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne
•Minimum 2 lata doświadczenia przy procesach logistycznych dla producenta z branży motoryzacyjnej
•Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizujących procesy w obszarze całego łańcucha dostaw
•Znajomośś systemów IS wspomagających gospodarkę magazynową (WMS)
•Znajomość LEAN, 5S, SMED, APQP, FMEA, PPAP
•Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem
•Kreatywne podejście do realizacji powierzonych zadań|
•Doświadczenia w prowadzeniu analiz i statystyk
•Umiejętność pracy pod presją czasu
•Płynna znajomość języka angielskiego lub i niemieckiego
Oferujemy

Oferujemy

•Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
•Potrzebne narzędzia pracy
•Dużą samodzielność w działaniu
•Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów
•Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•Konkurencyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

Dane firmowe

Sistema Poland Sp. z o. o.
Turyńska 135
43-150 Bieruń
Email: waclaw.szpila@spmpoland.com.pl