Inżynier wsparcia technicznego / CSI Computer Systems for Industry

Oferta z dnia: 20/07/2017

CSI s.j. to firma z 25 letnią tradycją, która poprzez ciągły rozwój oraz wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań, wypracowała sobie mocną pozycję na polskim rynku automatyki przemysłowej. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in. : Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, znalazła się również w gronie laureatów pierwszej edycji rankingu najzdrowszych przedsiębiorstw „ Wehikuły Czasu ”.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier wsparcia technicznego
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

Główne obowiązki:
• wsparcie techniczne klientów firmy w zakresie rozwiązań komputerów
w wykonaniach przemysłowych do zastosowań typu rugged,
• integracje sprzętowe komputerów w wykonaniach przemysłowych (konfiguracje, montaże, testy uruchomieniowe),
• doradztwo techniczne klientów w diagnostyce i naprawach sprzętu komputerowego wykorzystywanego w projektach prowadzonych przez firmę , w tym nadzór nad serwisem,
• współpraca z innymi działami w firmie ( mechanika 19”, urządzenia peryferyjne np. systemy pamięci ) w ramach wsparcia technicznego klientów firmy oraz integracjach i naprawach,

Dodatkowe obowiązki:
• backup dla Administratora Systemów: Linux, Microsoft Windows Server (Wirtualizacja, Cloud, VPS, poczta elektroniczna, www, etc.),
• backup dla Administratora Sieci (opieka nad firmową siecią komputerowa
i telefonią IP, reagowanie na awarie),
• opieka na biurowymi stacjami roboczymi i urządzeniami peryferyjnymi,
• wsparcie pracowników firmy przy problemach z programami użytkowymi ( poczta
e-mail, ERP, itp. ),
• kontakty z dostawcami usług (internet, hosting, zakup domen, kluczy ssl).

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe (elektronika, automatyka, elektrotechnika lub inne pokrewne),
• doskonała znajomość architektury PC,
• wiedza odnośnie aktualnych rozwiązań w systemach komputerowych opartych na architekturze PC,
• bardzo dobra znajomość systemów Windows,
• podstawowa znajomość systemów Linux/Unix,
• bardzo dobra znajomość budowy sieci LAN oraz WiFi (Ubiquiti),
• znajomość administracji firmową infrastrukturą informatyczną,
• podstawowa wiedza w zakresie komputerów w wykonaniach przemysłowych ,
• chęć poznawania nowych obszarów wiedzy z zakresu komputerów w wykonaniach przemysłowych i do zastosowań typu rugged m.in.:
- nowoczesnych komputerów magistralowych ( VPX, VME, CompactPCI )
i modułowych komputerów embedded stosowanych w aplikacjach prowadzonych przez firmę,
- nowoczesnych rozwiązań komputerów do przetwarzania równoległego GPGPU ( graphics processing unit ),
- nowoczesnych rozwiązań I/O ( np. b.szybkie łącza komunikacyjne, rozwiązania wizyjne ) stosowane w komputerowych aplikacjach typu rugged,
• dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w sprawach technicznych z zagranicznymi producentami sprzętu komputerowego.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o wiodącej pozycji na rynku po 25 latach obecności,
• pracę w zgranym, dynamicznym zespole, w którym liczą się zarówno relacje partnerskie jak również wdrażanie własnych innowacyjnych pomysłów,
• ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń w kontakcie z klientami firmy będącymi liderami w swoich branżach,
• możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych (komputery rugged)
i zewnętrznych (Linux, sieci LAN),
• atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość korzystania z karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, imprezy firmowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres rekrutacja2@csi.pl

Dane firmowe

CSI Computer Systems for Industry
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
Email: kadry@csi.pl
WWW: www.csi.pl