← Wstecz | Drukuj

SPAWACZ MIG/MAG/TIG / ABC Work Sp. z o.o, Sp. k.

Oferta z dnia: 21/07/2017
O firmie

Dlaczego ABC Work:
Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
Jesteśmy już 5 lat na rynku
Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
Pomogliśmy już wielu kandydatom

Szybkie kroki do podjęcia pracy
1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź

Prosimy o przesłanie CV na adres: praca@abcwork.eu

Zapraszamy na Naszą stronę www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Oferowana praca

Stanowisko: SPAWACZ MIG/MAG/TIG
Miejsce pracy: BiałA Podlaska / podlaskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:
- SPAWACZ MIG; MAG; TIG

oraz wielu innych fachowców i pomocników w różnych branżach. Reprezentujesz inny zawód i znasz j. niemiecki? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku
- Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- Uprawnienia spawalnicze
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Oferujemy

Oferujemy:
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
- Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Forma kontaktu

Numer tel. 570 221 444
Email: praca@abcwork.eu

Dane firmowe

ABC Work Sp. z o.o, Sp. k.
ul. Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska
Email: info@abcwork.eu