← Wstecz | Drukuj

Doradca Techniczny - Automatyzacja Produkcji / GD Profesja

Oferta z dnia: 18/08/2017

Naszym klientem jest niemiecki dostawca całościowych rozwiązań i oprogramowań PLC oraz IT dla branży lakierniczej

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczny - Automatyzacja Produkcji
Nr ref.: DT/DE
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Badania/Rozwój/Kontrola Jakości

Opis stanowiska

Ścisła współpraca z klientem w tworzeniu optymalnych rozwiązań
Negocjacja warunków współpracy z klientem
Doradztwo techniczne i wsparcie klienta w zakresie zarządzania produkcją, sprzedażą i rozwojem produktu
Współpraca z ekspertami innych branż

Wymagania

Wyższe wykształcenie kierunkowe: Automatyka, Informatyka, Mechatronika, Budowa Maszyn
Doświadczenie w doradztwie technicznym w branży Automatyzacji Produkcji,
Samodzielność pracy i otwartość na zespół
Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
Gotowość do częstych międzynarodowych podróży służbowych
Mile widziana znajomość branży lakierniczej

Oferujemy

Ciekawe i różnorodne zadania w nowoczesnym środowisku pracy
Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i zaangażowania
Pakiet socjalny
Praca w renomowanej niemieckiej firme
Rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea 114
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl