← Wstecz | Drukuj

Konstruktor / Horyzont Doradztwo Personalne

Oferta z dnia: 13/09/2017

Nasz Klient to duża korporacja samochodowa z prawie 100-letnią historią.
Aż 75 % pojazdów na świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden komponent zaprojektowany i wykonany przez zatrudnionych tam pracowników.

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor
Nr ref.: 3550
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

W związku z ideą zastąpienia stali produktami z nowego tworzywa sztucznego
i wdrożeniem ich do produkcji seryjnej, powstaje w Bielsku nowoczesne centrum wtrysku.
Zatrudnienie znajdzie tam kilkudziesięciu inżynierów z różnych obszarów. Około 30 z nich to konstruktorzy, których zadaniem będzie zaprojektowanie od początku elementów wyposażenia samochodu w nowej technologii, która jak się przewiduje już za parę lat stanie się standardem w branży i poza nią.

Zadania:
• tworzenie nowych rozwiązań,
• wykonywanie rysunków komponentów w programach Catia, i/lub NX,
• twórcze rozwijanie produktów.

Wymagania

• wykształcenie inżynierskie lub w trakcie jego uzupełniania,
• sprawne komunikowanie się w języku angielskim,
• wiedza na temat zasad wymiarowania i tolerowania wg ISO i GD&T
• kreatywność, pomysłowość.

Oferujemy

• pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
• stabilność zatrudnienia,
• uczestnictwo w innowacyjnym przedsięwzięciu realizowanym w Polsce,
• możliwość odbycia 3 do 6-miesięcznego szkolenia w niemieckim biurze konstrukcyjnym,
• szkolenia, w tym kursy językowe,
• pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna).

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o aplikowanie poprzez formularz: https://rejestracja.hrcrm.pl/HT/3550 lub przesłanie aktualnego CV na adres cv@horyzont.pl

Dane firmowe

Horyzont Doradztwo Personalne
Zwycięstwa
44-100 Gliwice
Email: cv@horyzont.pl