TECHNIK INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W AUTOBUSACH, Belgia / Link2europe

Oferta z dnia: 13/09/2017

Nasz klient to wiodąca firma w Belgii specjalizująca się w produkcji autobusów oraz naczep. To jednocześnie firma z pierwszego miejsca na liście najlepszych pracodawców w Belgii posiadająca dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestująca w szkolenia pracowników. Firma liczy w obecnej chwili ok 4 tys. pracowników, ma swoje oddziały w wielu krajach Europy.

Stanowisko: TECHNIK INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W AUTOBUSACH, Belgia
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

Po odpowiednim przeszkoleniu pracownik będzie dokonywał kontroli instalacji elektrycznych w autobusach produkowanych przez firmę.

Do obowiązków należeć będzie kontrola:

-klimatyzacji
drzwi / wind
-multimediów (WiFi, telewizji, radia, -wyświetlaczy tras/tablic kierunkowych, systemów komunikacji).
-Praca 1-zmianowa (8-16) lub 2-zmianowa (6-14, 14-22).

Wymagania

-wykształcenie wyższe - licencjackie lub inżynierskie (elektryka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
-mile widziana znajomość pneumatyki, hydrauliki i systemów chłodzących
zdolności manualne
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
-chęć do podjęcia nauki języka holenderskiego
-mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Oferujemy

OFERUJEMY:

-wynagrodzenie: 18,53€/h brutto w skład którego wchodzą
- stawka podstawowa 14,83 €/h brutto

- dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto

- premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)

-zatrudnienie na warunkach belgijskich
dodatek wakacyjny: 15,38% zarobków brutto z danego roku
bony żywnościowe w kwocie 6,9€ /dzień roboczy
dodatek za pracę zmianową -12,5% - w przypadku rozpczęcia pracy w systemie zmianowym
opiekę koordynatora

Forma kontaktu

TEL: 503028187
E-MAIL: info@link2europe.pl

Dane firmowe

Link2europe
ul. Kołłątaja
45-064 Opole
Email: info@link2europe.pl
WWW: www.link2europe.pl