← Wstecz | Drukuj

Brygadzista Zespołu Mechaników / Illustro

Oferta z dnia: 19/09/2017

Dla naszego Klienta - lidera w branży elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej z ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów elektroinstalacyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w przemyśle spożywczym oraz innych gałęziach przemysłu, poszukujemy kandydatów do pracy w delegacji, za granicą na stanowisko Brygadzista Zespołu Mechaników.

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista Zespołu Mechaników
Miejsce pracy: Opole / zagranica / Inne / Zagranica
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• Instalowanie i uruchamianie maszyn i urzadzeń produkcyjnych w obiektach przemysłowych na terenie głownie na terenie Europy zachodniej.
• Nadzór nad terminową realizacją zadań, zgodnie z ustalonym harmonogramem prac.
• Organizowanie pracy podległej brygady.
• Instalacja i podłączanie urządzeń na podstawie projektów i schematów instalacji.
• Zapewnienie wysokiej jakości wykonania zadań powierzonych brygadzie.
• Nadzór nad dokumentacją i narzędziami pracy.

Wymagania

Oczekiwania:

• Wykształcenie min. zawodowe z zakresu mechaniki, budowy maszyn, elektrotechniki lub pokrewne.
• Min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie mechanika lub elektryka, w tym min. 1-rok doświadczenia jako brygadzista lub prowadzący.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznej i produkcyjnej.
• Znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń mechanicznych.
• Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładach przemysłowych.
• Mile widziane uprawnienia UDT (podesty ruchome, wózki widłowe) oraz spawalnicze TIG, MAG.
• Mile widziana znajomość j. angielskiego i / lub niemieckiego.
• Prawo jazdy KAT. B i ważny paszport oraz brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie: wysoka stawka godzinowa plus diety oraz premie.
• Brak dodatkowych kosztów- Pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania i dojazdy.
• Dogodne warunki zjazdów do Kraju (dbamy o to, aby były możliwie częste i regularne).
• Realizację projektów w międzynarodowym środowisku, w polskiej firmie z tradycjami i 30- letnim doświadczeniem w elektroinstalacjach i mechanice urządzeń produkcyjnych, posiadającej wysoką renomę w Europie i na świecie.
• Dostęp do profesjonalnego sprzętu i narzędzi pracy.

Forma kontaktu

E-mail: praca@illustro.pl

Dane firmowe

Illustro
Cygana
45-131 Opole
Email: praca@illustro.pl