Asystent Projektanta / Technolog / P2 Recruitment Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 20/09/2017

P2 Recruitment Sp. z o.o. już od 2002 roku efektywnie pomaga inżynierom, architektom i innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.
P2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248.

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Projektanta / Technolog
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Jeżeli posiadasz doświadczenie, szukasz możliwości rozwoju swoich umiejętności i podniesienia kwalifikacji zapoznaj się z ofertą naszego klienta. Znasz się na szalunkach i rusztowaniach? Podejmij prace w dużej, cenionej firmie. Twórz projekty na skalę międzynarodową, korzystaj ze szkoleń dla pracowników i bądź częścią profesjonalnego zespołu.

Asystent Projektanta - Technolog
Lokalizacja: okolice Piaseczna

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie projektów technologii użycia systemów rusztowań i szalunkówPodstawowe obliczenia statyczno-wytrzymałościowe
• Doradztwo techniczne na budowach i współpraca z działami wewnętrznymi
• Kontakt z Klientami firmy

Wymagania

• Około 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane - kierunki konstrukcyjne)
• Znajomość programu AutoCad
• Znajomość programów obliczeniowych (preferowany Robot)
• Znajomość języka angielskiego, bądź niemieckiego na poziomie biegłym
• Możliwość odbywania podróży służbowych

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej na rynku pozycji
• Prywatna opieka medyczna
• Dofinansowanie do pakietów sportowych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@p2recruitment.com , w tytule wiadomości wpisując: Asystent Projektanta - Technolog

Dane firmowe

P2 Recruitment Sp. z o.o.
Ratajczaka 36/3B
61-816 Poznań
Email: rekrutacja@p2recruitment.com