Projektant konstrukcji Stalowych / P2 Recruitment Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 20/09/2017

P2 Recruitment Sp. z o.o. już od 2002 roku efektywnie pomaga inżynierom, architektom i innym profesjonalistom w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie.
P2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant konstrukcji Stalowych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa, będącego wiodącym dostawcą usług specjalistycznych dla światowego sektora przemysłu energetycznego i infrastruktury, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PROJEKTANT KONSTRUKCJI STALOWYCH
Lokalizacja: Okolice Piaseczna

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie projektów technologii użycia systemów rusztowań i szalunków
• Podstawowe obliczenia statyczno-wytrzymałościowe
• Doradztwo techniczne na budowach i współpraca z działami wewnętrznymi
• Kontakt z Klientami firmy

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane - kierunki konstrukcyjne)
• Znajomość programu AutoCad I programów obliczeniowych

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej na rynku pozycji
• Prywatna opieka medyczna
• Dofinansowanie do pakietów sportowych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@p2recruitment.com, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy także o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dane firmowe

P2 Recruitment Sp. z o.o.
Ratajczaka 36/3B
61-816 Poznań
Email: rekrutacja@polishpersonnel.com