← Wstecz | Drukuj

Kosztorysant Produkcji / Grupa Progres Sp. Z o.o. Sp.K

Oferta z dnia: 22/09/2017

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm.
Jeżeli chcesz zrobić zawodowy #Progres, rozwijać się, kształcić kompetencje i pracować przy najbardziej prestiżowych projektach w kraju dołącz do nas!

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant Produkcji
Nr ref.: KPT/17
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji komponentów do silników lotniczych poszukujemy Specjalisty na stanowisko:

Kosztorysant Produkcji

Obowiązki:

• Koordynowanie aktywności procesów: zakupów, kontroli jakości, operacyjnych i zarządzania.
• Przygotowywanie szacunków kosztowych wykorzystywanych przez zarząd do wsparcia przygotowywania ofert, oceny czasu realizacji zamówienia oraz określania efektywności kosztowej i analizy wytwarzania.
• Proponowanie rozwiązań w celu poprawy procesu produkcyjnego.
• Tworzenie oferty cenowej na podstawie wymagań i informacji uzyskanych od Klienta:
o Zapoznanie się i redagowanie zamówienia klientów;
o Analiza oraz interpretacja dokumentacji technicznej klienta i listy zamówionych elementów.
• Tworzenie rachunków i listy materiałów potrzebnych do wyceny zamówień klientów.

Wymagania

Oczekiwania:

• Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku Kosztorysanta/ Planisty Produkcji;
• Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku technicznym;
• Doświadczenie w precyzyjnym budowaniu planów produkcyjnych i oszacowaniu czasu potrzebnego na wykonywanie czynności produkcyjnych;
• Wiedzą na temat maszyn CNC (czas ustawiania, czas pracy, wytwarzania i montażu);
• Umiejętność czytania rysunków technicznych, wizualizacji detali, tworzenia koncepcji metod produkcji i kroków niezbędnych do wykonania przedmiotów;
• Wiedza z zakresu metali i procesów produkcyjnych w pokrewnych branżach;
• Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
• Umiejętność organizacji swojego warsztatu pracy.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

• Pracę w międzynarodowej firmie specjalizującej się w technologiach i produkcji części dla przemysłu lotniczego;
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Wynagrodzenie zasadnicze dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia pracownika;
• Możliwość rozwoju swoich umiejętności w zakresie planowania kosztów produkcji dzięki dedykowanemu systemowi szkoleń i rozwoju pracownika;
• Pakiet benefitów: Opieka medyczna, karta Multisport, szkolenia wewnętrzne;
• Rozwój osobisty i strukturalny w organizacji;
• Możliwość podnoszenia swoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim w codziennej pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o przesłanie CV na adres: rafal.wojcicki@grupaprogres.pl

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

Dane firmowe

Grupa Progres Sp. Z o.o. Sp.K
al. Grunwaldzka 79/81/1
80-243 Gdańsk
Email: rafal.wojcicki@grupaprogres.pl
WWW: www.grupaprogres.pl