Menadżer ds. Sprzedaży i Budowania Relacji - inżynier / Cert Partner sp. z o.o.

Oferta z dnia: 04/10/2017

Cert Partner to firma z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na polskim rynku od ponad trzynastu lat, wcześniej pod nazwą LUC - CE CONSULTING, w tym czasie pomogliśmy wielu firmom w tematyce bezpieczeństwa technicznego. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte, realizujemy wdrożenia i kompleksowe doradztwo w zakresie oznaczenia CE, minimalnych wymagań BHP, pomagamy w kwestii spełniania norm oraz certyfikacji.

Zapraszamy Cię do naszego Zespołu. Naszą misją, celem i pracą jest wsparcie producentów w ocenie zgodności z przepisami prawnymi i normami ich produktów, badanie m.in., czy dostarczone użytkownikom bądź używane przez nich produkty są zgodne z wymaganiami związanymi z bezpieczeństwem i oceną zgodności wyrobu, pomagamy firmą certyfikującym i jednostką badawczym oraz ich klientom w przygotowaniu się do badań i certyfikacji swoich produktów, osób i systemów zarządzania, szkolimy z norm i przepisów prawa związanych z tematem bezpieczeństwa i oceny zgodności wyrobu, pomagamy organizacją biznesowym im m.in. w działaniach prewencyjnych, np. w zwiększeniu świadomości rynku w zakresie wymagań bezpieczeństwa.

W codziennej pracy kierujemy się następującymi wartościami:
1. PARTNERSTWO - Wspieramy się wzajemnie, aby razem osiągnąć wspólny cel.
2. ODPOWIEDZIALNOŚĆ - Czujemy się w obowiązku wywiązywać powierzone nam zadania.
3. PROFESJONALIZM - Stawiamy na ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji.
4. JAKOŚĆ - Dbamy o szczegóły.
5. UCZCIWOŚĆ - To na niej budujemy wzajemne zaufanie.
6. BEZPIECZEŃSTWO - Od naszych działań zależy życie, zdrowie i powodzenie naszych Klientów.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU CERT PARTNER I POMÓŻ NAM TWORZYĆ BEZPIECZNE PRODUKTY.

Stanowisko: Menadżer ds. Sprzedaży i Budowania Relacji - inżynier
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

MENADŻER DS. SPRZEDAŻY i BUDOWANIA RELACJI
Kieruje pracą zespołu. Podejmuje działania, które prowadzą do osiągnięcia wspólnych celów. Jest odpowiedzialny za wyniki sprzedaży, budowanie relacji z kluczowymi klientami i dbanie o dobrą atmosferę w zespole. Posiada wiedzę na temat branży i oferty produktowej.

Wymagania

ZADANIA:
zarządzanie sobą w czasie,
posiadanie wizji i strategii jej urzeczywistnienia,
rekrutacja i de-rekrutacja pracowników,
wdrożenie i adaptacja nowego pracownika,
umiejętności komunikacji: słuchanie, udzielanie informacji zwrotnej, delegowanie,
motywowanie zespołu,
wyznaczanie celów,
rozwój i ocena pracowników,
monitorowanie i kontrolowanie,
podejmowanie decyzji,
kreatywność,
rozwiązywanie konfliktów,
prowadzenie zebrań.

Oferujemy

Firma oferuje:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole,
wynagrodzenie: podstawa+ system premiowy,
pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00
możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
szkolenia i wsparcie merytoryczne,
coaching menadżerski,
narzędzia i materiały niezbędne do wykonywania pracy.

Forma kontaktu

e-mail:kariera@certpartner.pl

Dane firmowe

Cert Partner sp. z o.o.
Katowicka 39
45-061 Opole
Email: kariera@certpartner.pl
WWW: www.certpartner.pl