Inżynier ds. systemów wizyjnych Cognex / Hays Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 27/10/2017

Dla naszego Klienta firmy z branży Automotive, w związku z dalszym rozwojem i planami dalszej rozbudowy, szukamy Kandydata na stanowisko: Inżynier Automatyk ds. systemów wizyjnych Cognex.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. systemów wizyjnych Cognex
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• udział w uruchamianiu nowych systemów wizyjnych i ich integracja z liniami produkcyjnymi
• definiowane wymagań i tworzenie specyfikacji dla nowych urządzeń wizyjnych i pomiarowych
• nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów wizyjnych
• projektowanie i uruchamianie procesów inspekcyjnych i wdrażanie działań poprawiających skuteczność inspekcji
• rozwiązywanie problemów technologicznych związanych z procesami kontroli wizyjnej wyrobów produkowanych na liniach automatycznych
• analiza błędów systemu automatycznej kontroli
• prowadzenie szkoleń dla bezpośrednich użytkowników (operatorów) systemów wizyjnych
• tworzenie dokumentacji wykonanych prac i instrukcji obsług

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (obszar automatyki, robotyki, komputerowych systemów sterowania)
• dobrą znajomość języka angielsko umożliwiającą swobodną komunikacją ustną i pisemną
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• znajomość systemów wizyjnych oraz komputerowych algorytmów wizyjnych
• dodatkowymi atutem będzie doświadczenie w programowaniu i wdrażaniu systemów wizyjnych

Oferujemy

• praca w trybie jednozmianowym
• atrakcyjne wynagrodzenie
• bonusy finansowe uzależnione od wyników
• codzienny kontakt z grupą ekspertów pracującymi nad najbardziej innowacyjnymi i niszowymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi
• doświadczenie w renomowanej firmie działającej w międzynarodowym środowisku
• pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych i wsparcie osoby odpowiedzialnej za wdrożenie
• kompleksowy system szkoleń technicznych
• możliwość doskonalenia języków obcych w praktyce i w ramach kursów
• pakiet socjalny, w tym prywatne ubezpieczenie zdrowotne, Medicaver i karta sportowa
• możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz! Wyślij swoje CV na adres mailowy: kloc@hays.pl