← Wstecz | Drukuj

Inżynier Procesu / Hays Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 09/09/2019

Aktualnie dla naszego klienta firmy branży produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Bielska-Białej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Procesu.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad procesem montażu, standaryzację maszyn do montażu półautomatycznego i automatycznego. Ponadto do obowiązków inżyniera procesu będzie należeć między innymi optymalizacja procesu pod względem jakościowym i ekonomicznym.

Wymagania

wykształcenie techniczne

Oferujemy

Klient oferuje:
• wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• Opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny
• Ubezpieczenie NNW
• Program MULTISPORT - dofinansowanie
• Dofinansowanie kosztów transportu do pracy

Forma kontaktu

mail