← Wstecz | Drukuj

Inspektor nadzoru inwestorskiego / UniFund

Oferta z dnia: 18/01/2018
O firmie

x

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor nadzoru inwestorskiego
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

W związku z rozpoczęciem nowej inwestycji, poszukujemy osoby na stanowisko Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.

Specyfikacja budynku: Budynek mieszkalny, 4 kondygnacje
Lokalizacja: Kraków – Prądnik Czerwony

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe
• min. 3-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
• uprawnienia wykonawcze do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
• wiedza z zakresu prawa budowlanego i polskich norm budowlanych

Oferujemy

x

Forma kontaktu

inwestycja.mlynska@gmail.com

Dane firmowe

UniFund
Bohaterów Września
31-620 Kraków
Email: inwestycja.mlynska@gmail.com