← Wstecz | Drukuj

Inżynier Jakości Dostawców / Hays Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 25/01/2018
O firmie

firma z branży Automotive

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Jakości Dostawców
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Jako Supplier Quality Engineer będziesz odpowiedzialny za:
- współpracę z Europejskimi dostawcami firmy
- weryfikację jakości komponentów przychodzących
- ocenę i audytowanie dostawców
- zarządzanie reklamacjami do dostawców
- uczestnictwo w transferze linii produkcyjnych

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku SQE/SQA w branży automotive
- bardzo dobrej znajomości j. angielskiego lub języka niemieckiego
- znajomości standardów IATF 16949
- gotowości do wyjazdów służbowych (ok. 20%)

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet benefitów

Forma kontaktu

mailowy