← Wstecz | Drukuj

Inżynier ds. Optymalizacji / Hays Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 26/01/2018

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive zlokalizowanej w okolicach Bielska-Białej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. Optymalizacji.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. Optymalizacji
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego zgodnie z metodologią Lean celem zwiększenia produktywności i efektywności procesu. Ponadto do obowiązków inżyniera ds. optymalizacji będzie należeć przygotowywanie dokumentacji technologicznej oraz nadzór nad procesem produkcji na wyznaczonym dziale.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego. Idealny kandydat powinien posiadać znajomość zagadnień optymalizacji produkcji oraz posiadać zmysł analityczny. Ponadto wymagamy od kandydatów bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2).

Oferujemy

Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Proszę o nadesłanie aktualnej wersji CV na adres biber@hays.pl