← Wstecz | Drukuj

Inżynier Procesu (CNC) / Hays Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 26/01/2018

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży Automotive zlokalizowanej w okolicach Bielska-Białej poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu (CNC).

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Procesu (CNC)
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym (CNC), FMEA, projektowanie narzędzi i programowanie maszyn. Ponadto do obowiązków inżyniera procesu będzie należeć analiza danych produkcyjnych, optymalizacja i standaryzacja procesu oraz przeprowadzanie szkoleń w innych zakładach firmy zlokalizowanych na terenie Europy.

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe techniczne oraz posługiwać się językiem angielskim na poziomie swobodnej komunikacji. Od kandydatów wymagamy także wysoce rozwiniętych umiejętności analitycznych i otwartości na wyjazdy służbowe (~30%).

Oferujemy

Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Proszę o nadesłanie aktualnej wersji CV na adres biber@hays.pl