Kierownika Robót Instalacji HVAC / Pracownicy Budowlani Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 09/02/2018

Rzetelna firma inżynierska o profilu projektowo-wykonawczym w branży instalacji HVAC i BMS realizująca projekty w charakterze generalnego wykonawcy oraz podwykonawcy zatrudni:
Kierownika Robót Instalacji HVAC
Miejsce pracy: Województwo śląskie, Polska Południowa

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownika Robót Instalacji HVAC
Miejsce pracy: OstrołęKa / śląskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

• Współpraca z firmami wykonawczymi
• Nadzór techniczny i jakościowy nad realizacją robót
• Kontrola jakości i terminowości wykonanych prac
• Przygotowywanie dokumentacji
• Uruchomienia, pomiary, odbiory

Wymagania

• Około dwuletnie praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia prac instalacyjnych
• Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja lub pokrewne
• Uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych (mile widziane)

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
• Profesjonalne szkolenia specjalistyczne
• Udział w realizacji innowacyjnych projektów
• Możliwość zdobycia stażu do uprawnień
• Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl

Dane firmowe

Pracownicy Budowlani Sp. z o. o.
Korczaka 4
07-407 Ostrołęka
Email: marta.suski@pracownicybudowlani.pl