← Wstecz | Drukuj

Kierownik robót bitumicznych / Eurovia Polska S.A

Oferta z dnia: 06/04/2018

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót bitumicznych
Nr ref.: KRB/MYŚ/PrIn
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie i nadzorowanie robót w ustalonym zakresie dla podległych pracowników i podwykonawców, zapewnienie bezpiecznych warunków pracy, zapewnienie sprzętu i materiałów, kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót, raportowanie.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o bezterminową umowę o pracę
• wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
• perspektywę długoletniej współpracy w strukturach międzynarodowej firmy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• niezbędne narzędzia pracy

• atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
• pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mail rekrutacja@eurovia.pl
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Dane firmowe

Eurovia Polska S.A
Lindego 1c
30-148 Kraków
Email: rekrutacja@eurovia.pl
WWW: www.eurovia.pl