Konstruktor/inżynier ds. wycen (branża metalowa) / UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska

Oferta z dnia: 09/04/2018

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996 r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Stanowisko: Konstruktor/inżynier ds. wycen (branża metalowa)
Nr ref.: KIGG/04
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- Opracowywanie koncepcji, layoutów, wizualizacji i symulacji systemów transportu wewnętrznego
- Tworzenie założeń konstrukcyjnych
- Opracowywanie wewnętrznych standardów technicznych i konstrukcyjnych
- Wykonywanie kalkulacji (Rekord), kosztorysowanie
- Pełna współpraca z R&D (nowe produkty, konfigurator)
- Wsparcie techniczne zespołu sprzedażowego
- Tworzenie materiałów technicznych na potrzeby ofert i ich prezentacji
- Czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy
- Współpraca z kooperantami i klientami w ramach realizowanych zleceń
- Inne prace projektowe związane z działalnością działu projektowego

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne
- Min 2-letnie doświadczenie w projektowaniu maszyn i/lub urządzeń
- Min 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu wycen, kosztorysów
- Doświadczenie w przygotowywaniu wizualizacji, layoutów
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- Znajomość zagadnień technologii i budowy maszyn, wytrzymałości materiałów
- Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
- Znajomość programów klasy CAD – pożądane
- Doświadczenie w branży metalowej mile widziane
- Otwartość, komunikatywność
- Systematyczność, sumienność

Oferujemy

- Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
- Dostęp do szerokiej oferty szkoleń rozwijających kompetencje
- Kontakty zawodowe i realizacja projektów dla renomowanych firm w Europie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) poprzez skopiowanie poniższego linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska
ul. Kolumba 86-89/110, 70-035 Szczecin
NIP: 852-20-35-438
Regon: 810990352

tel. (+48) 91 488 23 27 fax (+48) 91 434 01 16

e-mail: biuro@unikadr.pl
www.unikadr.pl

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J.Bogutyn-Przybyszewska, K.Przybyszewska
Kolumba, 86-89
70-035 Szczecin
Email: biuro@unikadr.pl