← Wstecz | Drukuj

Specjalista ds. Pomiarów CMM / Lear Corporation Poland

Oferta z dnia: 12/06/2018

Lear Corporation jest wiodącym dostawcą komponentów (Tier 1) dla wszystkich największych producentów samochodowych na świecie. Lear zajmuje się produkcją siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych dla branży motoryzacyjnej. Nasze części znajdują się w ponad 400 typach samochodów na całym świecie. Zakłady Lear Corporation zlokalizowane są w 38 krajach na 6 kontynentach, a główna siedziba mieści się w USA w Southfield w stanie Michigan.
W Polsce Lear Corporation posiada 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których zatrudnia około 10.000 pracowników. Główna siedziba firmy mieści się w Tychach, pozostałe oddziały zlokalizowane są w Jarosławiu, Mielcu i Legnicy.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Pomiarów CMM
Nr ref.: 11/04/2018
Miejsce pracy: Legnickie Pole / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Wykonywanie pomiarów wyrobu, detail i półproduktów;
Tworzenie i modyfikacja programów pomiarowych;
Programowanie maszyn pomiarowych;
Audyt wyrobu - obsługa maszyn CMM i ramienia pomiarowego.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne;
Bardzo dobra znajomość MS Office;
Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego;
Zdolności manualne;
Umiejętność pracy w grupie;
Dostępność do pracy w systemie 3 - zmianowym;
Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CMM,obsłudze projektora.

Oferujemy

Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, 20 lat na polskim rynku;
Umowę o pracę;
Dodatkowe świadczenia: premie i benefity pozapłacowe: premia absencyjna, uznaniowa, wakacyjna i świąteczna, dofinansowanie posiłków w zakładowej stołówce, pakiet prywatnej opieki medycznej;
Przyjazny process wdrożenia na stanowisko pracy;
Rozwój: 62% naszych menadżerów zostało awansowanych wewnętrznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z nazwą stanowiska na adres:
rekrutacja_legnica@lear.com

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu i/lub moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji prowadzonej przez Lear Corporation Poland II sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dane firmowe

Lear Corporation Poland
Nowa Wieś Legnicka
59-241 Legnickie Pole
Email: rekrutacja_legnica@lear.com
WWW: www.lear.pl