Absolwent Studiów technicznych z językiem niemieckim / Hays Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 23/04/2018

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej w branży metalurgicznej poszukujemy zainteresowanych kandydatów

Stanowisko: Absolwent Studiów technicznych z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Po okresie wdrożenia pracownik będzie odpowiedzialny za:
- przygotowywanie zapytań ofertowych
- zamawianie komponentów metalowych
- kontakt z dostawcami
- prowadzenie negocjacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie
- doświadczenie w zakresie obróbki metali – mile widziane

Oferujemy

- praca w stabilnej, rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość podnoszenia kompetencji językowych (międzynarodowe środowisko pracy)
- kompleksowy system szkoleń
- atrakcyjny pakiet socjalny

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnego CV lub przesłanie CV na adres mailowy: nowakowska@hays.pl