← Wstecz | Drukuj

Inżynier Budowy / PGB Human Resources Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 27/04/2018

PGB Human Resources poszukuje Kandydata dla swojego Klienta, firmy z branży budowlanej

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Nr ref.: IB_0418_POZ_ZAG
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

- Nadzór nad pracami niewymagającymi uprawnień budowlanych na realizacjach osiedli domów jednorodzinnych (wykończenia, przeróbki);
- Praca z dokumentacją techniczną, umowami, zestawieniami, harmonogramami;
- Przygotowanie i realizacja zamówień;
- Prowadzenie negocjacji;
- Współpraca z podwykonawcami i biurami projektowymi

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo/pokrewne);
- Doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Umiejętność czytania rysunku technicznego;
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do wyjazdów służbowych
- Wysoki poziom samodzielności

Oferujemy

- Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
- Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie;
- Służbowe narzędzia pracy, w tym samochód (również do użytku poza godzinami pracy)

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie aktualnego CV na adres: m.stepien@pgbhr.com

Dane firmowe

PGB Human Resources Sp. z o.o.
Legnicka 52
54-020 Wrocław
Email: m.stepien@pgbhr.com