Inżynier Serwisu (systemy skanowania drewna), Luksemburg / Luxscan

Oferta z dnia: 30/04/2018
O firmie

do zautomatyzowanych procesów w przemyśle drzewnym.

Nasza firma z siedzibą w Luksemburgu należy do grupy WEINIG, niemieckiej firmy specjalizującej się w produkcji maszyn do obróbki drewna litego i płyt.

Nasze maszyny to wysokiej klasy sprzęt, wyposażony w wyrafinowany system elektroniczny, komputery, kamery, system optyczny i oświetleniowy, urządzenia elektryczne i mechaniczne.

Stanowisko: Inżynier Serwisu (systemy skanowania drewna), Luksemburg
Nr ref.: LUXSERV-03-18 -
Miejsce pracy: Foetz / zagranica / Inne / Zagranica
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

Instalacja i rozruch maszyn na miejscu u klientów
Serwis klienta (zdalnie z Luksemburga i delegacje)
Szkolenia techniczne z obsługi maszyn dla klientów
Prowadzenie dokumentacji technicznej i serwisowej
Profesjonalny kontakt z klientem

Wymagania

Wymagane kwalifikacje i doświadczenie

Wykształcenie wyższe (min. 2 lata) w dziedzinie automatyki, elektroniki, elektromechaniki lub informatyki.
Znajomość systemów wizyjnych będzie atutem.
2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane.
Wymagana wiedza z zakresu: mechaniki, schematów elektrycznych, automatyki, informatyki, funkcjonowania PLC i sensorów (enkoderów, fotokomórki…), konfiguracja sieci.
Umiejętność pracy bez nadzoru.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego. Atutem będzie język niemiecki i każdy inny język europejski.
Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektrycznych oraz sprzętu testowego.
Przeprowadzka do Luksemburga (Foetz) na stałe, gotowość do częstych wyjazdów do klientów (ok. 50% czasu pracy, głównie do Polski, ale także na całym świecie - Ameryka Pld, Azja)

Oferujemy

Oferujemy

Ciekawą pracę z klientami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju.
Umowę o pracę na pełny etat w Foetz, Luksemburg.
Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, wynagrodzenie dodatkowe, inne przywileje.
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i liczne szkolenia techniczne.
Okazję do częstych podróży zagranicznych.
Pomoc w relokacji

Zgłoszenia prosimy wysyłać w języku angielskim (wymagane: CV, mile widziane: list motywacyjny; skan dyplomu poświadczający uzyskanie stopnia inżyniera, suplement do dyplomu, certifikaty, inne dyplomy).

W razie pytań prosimy o kontakt:

Phone +352 540 416 (23)

Fax: +352 540 417

www.luxscan.com

Dane firmowe

Luxscan
Rue de l'Industrie
3895 Foetz
Email: maichac@luxscan.com