← Wstecz | Drukuj

Operator CNC / Link Consulting

Oferta z dnia: 09/05/2018
O firmie

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: 12642

Oferowana praca

Stanowisko: Operator CNC
Nr ref.: OPCNC-18
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• obsługa frezarek CNC lub prasy krawędziowej,
• wykonywanie pomiarów,
• uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
• wybór/korekta w programach,
• optymalizowanie produkcji,
• dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn, jakość wyprodukowanych elementów,
• zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe,
• chęć rozwoju,
• rzetelne wykonywanie powierzonych czynności,
• umiejętność pracy zespołowej,
• odpowiedzialność, punktualność, dokładność,
• dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy

• praca na pełen etat, w systemie 3-zmianowym,
• możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
• atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń pozapłacowych,
• możliwość dofinansowania mieszkania służbowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z podaniem kodu ref. na adres email:

hg@linkconsulting.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dane firmowe

Link Consulting
Sobieskiego 15/2
40-082 Katowice
Email: HG@linkconsulting.com.pl
WWW: www.linkconsulting.com.pl