← Wstecz | Drukuj

Kierownik Produkcji / Link Consulting

Oferta z dnia: 09/05/2018
O firmie

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Produkcji
Nr ref.: KOP-18
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• zarządzanie procesami związanymi z produkcją,
• terminowa realizacja planów produkcyjnych,
• wdrażanie nowych rozwiązań podnoszących efektywność procesów produkcyjnych,
• systematyczna analiza wydajności, produktywności oraz dostępności maszyn i urządzeń,
• nadzór i efektywne zarządzanie pracą podległego zespołu,
• współpraca z innymi działami produkcyjnymi przy wprowadzaniu produktu i technologii,
• zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów, zgodnie z wymaganiami klientów,
• wprowadzanie i nadzór nad przestrzeganiem usprawnień z zakresu LEAN,
• prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej (optymalnie w branży metalowej lub automotive),
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym,
• pożądana wiedza z zakresu obróbki skrawaniem (maszyny sterowane manualnie oraz CNC),
• znajomości narzędzi Lean Manufacturing,
• umiejętność dobrej organizacji pracy na samodzielnym stanowisku,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

GN@linkconsulting.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dane firmowe

Link Consulting
Sobieskiego 15/2
40-082 Katowice
Email: GN@linkconsulting.com.pl
WWW: www.linkconsulting.com.pl