← Wstecz | Drukuj

Staż w IT / Lear Corporation Poland

Oferta z dnia: 12/06/2018
O firmie

Lear Corporation

… jest wiodącym dostawcą komponentów (Tier 1) dla wszystkich największych producentów samochodowych na świecie. Lear zajmuje się produkcją siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych dla branży motoryzacyjnej. Nasze części znajdują się w ponad 400 typach samochodów na całym świecie. Zakłady Lear Corporation zlokalizowane są w 37 krajach na 6 kontynentach, a główna siedziba mieści się w USA w Southfield w stanie Michigan.

W 2016 roku firma uplasowała się na 151 miejscu firm wyszczególnionych na liście Fortune 500. Akcje Lear są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod symbolem [LEA].

W Polsce Lear Corporation posiada 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których zatrudnia około 10.000 pracowników. Główna siedziba firmy mieści się w Tychach, pozostałe oddziały zlokalizowane są w Jarosławiu, Mielcu i Legnicy.

Oferowana praca

Stanowisko: Staż w IT
Miejsce pracy: Legnickie Pole / dolnośląskie / Polska
Branża: Informatyka/Administracja

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie:
Rozwijanie narzędzi w oparciu o Microsoft SharePoint
Instalacja i konfiguracja sprzętu informatycznego
Rozwiązywanie zgłaszanych incydentów i zapotrzebowań z zakresu IT w ramach pierwszej linii wsparcia
Utrzymanie i tworzenie dokumentacji technicznej
Mile widziane:
Znajomość platformy Microsoft Sharepoint
Znajomość języka angielskiego

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
Dostępności do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
Podstawowej wiedza z zakresu sieci komputerowych
Podstawowej umiejętności obsługi baz danych MS SQL lub MS Access
Znajomości systemów operacyjnych Windows oraz sprzętu PC
Podstawowej znajomość dowolnego języka programowania
Wysokiego poziomu zaangażowania oraz samodzielności

Oferujemy

Oferujemy:
staż płatny w okresie nawet 12 miesięcy z możliwością zatrudnienia po odbyciu stażu
rozwój: 62% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie
środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety
przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)
możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)

Forma kontaktu

kskiba@lear.com

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu i/lub moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji prowadzonej przez Lear Corporation Poland II sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dane firmowe

Lear Corporation Poland
Nowa Wieś Legnicka 109
59-241 Legnickie Pole
Email: kskiba@lear.com
WWW: www.lear.pl