Staż w dziale zarządzania projektami / Lear Corporation Poland

Oferta z dnia: 12/06/2018

Lear Corporation jest dostawcą komponentów (Tier1) dla wszystkich największych producentów
samochodów na świecie. Zajmuje się produkcją siedzeń oraz systemów elektrycznych dla branży
motoryzacyjnej. Nasze części znajdują się w ponad 400 typach samochodów na całym świecie.
W zeszłym roku firma obchodziła jubileusz 100-lecia.
· Zakłady Lear Corporation zlokalizowane są w 39 krajach na 6 kontynentach, a główna siedziba
mieści się w USA w Southfield w stanie Michigan.
· Lear Corporation zatrudnia około 165.000 pracowników na całym świecie.
· W 2016 roku firma uplasowała się na #151 miejscu firm wyszczególnionych na liście Fortune
500
· Lear jest notowany na nowojorskiej giełdzie pod symbolem [LEA].
W Polsce Lear Corporation jest obecny od 21 lat i posiada 6 zakładów produkcyjnych oraz 2 centra
R&D, w których zatrudnia ponad 10.000 pracowników, co powoduje że jesteśmy największym
pracodawcą wśród dostawców w branży motoryzacyjnej. Lear Corporation Poland
jest laureatem Top Employer 2018.
4 zakłady produkcyjne należą do Dywizji Siedzeń Samochodowych (Tychy JIT, Tychy Structures,
Jarosław, Legnica), 1 zakład do Dywizji E-Systems (Mielec) oraz najnowsza jednostka Guilford Textiles
w Bieruniu. Główna siedziba Lear Corporation w Polsce jest zlokalizowana w Tychach.

Oferowana praca

Stanowisko: Staż w dziale zarządzania projektami
Nr ref.: stazPROJ/06/2018
Miejsce pracy: Legnickie Pole / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Wspieranie przy koordynacji projektów od pierwszych do ostatnich faz jego istnienia, na każdym etapie i poziomie prac
Pomoc przy nadzorowaniu postępów, aktualizacji kosztów i gromadzeniu informacji niezbędnych do podejmowania decyzji w projekcie
Wsparcie w procesie sprzedaży oraz zlecanie i zamawianie transportów krajowych i międzynarodowych
Przygotowywanie wewnętrznej dokumentacji Bom do akceptacji przez koordynatora w systemie oraz realizacja wyznaczonych celów i wskaźników
Zapewnienie wsparcia dla działu zarządzania projektami oraz przygotowaniu ofert, śledzeniu rzeczywistych kosztów w projektach

Wymagania

Wykształcenie średnie, preferowane wyższe techniczne lub ekonomiczne
Biegła znajomość języka angielskiego oraz pakietu office
Umiejętność czytania rysunku technicznego (GD&T)
Znajomość faz życia produktów (APQP/VDA)
Umiejętności analityczne, staranność, dokładność, komunikatywność, samodzielność i systematyczność
Orientacja na rozwiazywanie problemu/ szacowanie ryzyka
Orientacja na klienta oraz osiągnięcia i rezultaty
Umiejętność współpracy oraz gotowość do ciągłego rozwoju

Oferujemy

staż płatny w okresie nawet 12 miesięcy z możliwością zatrudnienia po odbyciu stażu
rozwój: 62% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie
środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety
przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)
możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)

Forma kontaktu

rekrutacja_legnica@lear.com

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu i/lub moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji prowadzonej przez Lear Corporation Poland II sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dane firmowe

Lear Corporation Poland
Nowa Wieś Legnicka 109
59-241 Legnickie Pole
Email: kskiba@lear.com
WWW: www.lear.pl