← Wstecz | Drukuj

Inżynier maszyn i urządzeń/Konstruktor / Agralex Sp.z o.o.

Oferta z dnia: 18/06/2018

AGRALEX GROUP to międzynarodowa marka z oddziałami w Polsce i Hiszpanii.
Posiada ponad 100 – letnim doświadczenie na rynku przemysłu transportu, przechowalnictwa, suszarnictwa i obróbki zbóż.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier maszyn i urządzeń/Konstruktor
Miejsce pracy: PołCzyn ZdróJ / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

•konstrukcja maszyn
•przygotowanie dokumentacji technicznej
•wsparcie produkcji w procesie montażu

Wymagania

•wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa maszyn)
•min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Konstruktora maszyn
•obsługa programów CAD: Inventor, AutoCad
•znajomość j. angielski ( j. rosyjski będzie dodatkowym atutem)
•dyspozycyjność
•umiejętność organizacji pracy oraz pracy w grupie,
•samodzielność
•komunikatywność
•kultura osobista

Oferujemy

Dołącz do zespołu specjalistów i zyskaj elastyczne godziny pracy, szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju w strukturach firmy, pakiety socjalne oraz wiele innych.

Forma kontaktu

telefoniczny
e-mailowy - pko@agralex.pl

Dane firmowe

Agralex Sp.z o.o.
Redło 57
78-325 Połczyn Zdrój
Email: dgi@agralex.pl
WWW: www.agralex.pl