← Wstecz | Drukuj

Regionalny Kierownik Sprzedaży / Agralex Sp.z o.o.

Oferta z dnia: 18/06/2018

AGRALEX GROUP to międzynarodowa marka z oddziałami w Polsce i Hiszpanii.
Posiada ponad 100 – letnim doświadczenie na rynku przemysłu transportu, przechowalnictwa,
suszarnictwa i obróbki zbóż.

Oferowana praca

Stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Miejsce pracy: PołCzyn ZdróJ / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

•aktywne pozyskiwanie klientów na podległym terenie
•utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych
•realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i marketingowych
•promowanie oferty spółki
•prowadzenie negocjacji handlowych
•systematyczne monitorowanie rynku i konkurencji
•obsługa posprzedażowa
•bieżące raportowanie swojej pracy i wyników

Wymagania

•wykształcenie wyższe – kierunki techniczne
•min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży – mile widziane doświadczenie w branży przemysłu transportu i przechowalnictwa zbóż lub branżach pokrewnych
•prawo jazdy kat. B
•znajomość Pakietu MS Office
•wysoko rozwinięte cechy interpersonalne
•umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych
•samodzielność w działaniu i podejmowanie inicjatyw
•dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

•elastyczne godziny pracy
•atrakcyjne wynagrodzenie
•szkolenia zawodowe
•narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon)
•pakiety socjalne oraz wiele innych

Forma kontaktu

telefonicznie 943650010
i e-mailowo: pko@agralex.pl

Dane firmowe

Agralex Sp.z o.o.
Redło 57
78-325 Połczyn Zdrój
Email: dgi@agralex.pl
WWW: www.agralex.pl