← Wstecz | Drukuj

Kierownik budowy (drogi) / Eurovia Polska S.A

Oferta z dnia: 25/06/2018

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Szczecinek

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy (drogi)
Nr ref.: KB/SZK
Miejsce pracy: Szczecinek / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację projektów budowlanych, współpracę z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi, nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną, analizę dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy, prowadzenie negocjacji z dostawcami, podwykonawcami, raportowanie realizacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, a ponadto udział w procesie ofertowania.

Wymagania

•wykształcenie wyższe techniczne (specjalizacja drogowa)
•uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej
•umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi
•bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
•prawo jazdy kat. B
•mile widziane choć niekonieczne min. 2-letnie doświadczenie przy realizacji 1 lub 2 zadań obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP lub nadzór nad budową lub przebudową dróg lub ulic klasy min. GP o wartości robót co najmniej 100 000 000 PLN brutto każde na stanowisku/stanowiskach: Kierownika Budowy lub Kierownika Robót Drogowych dla odcinka o długości min. 6 km lub Inspektora Nadzoru Robót Drogowych

Oferujemy

•stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
•pracę z najlepszym specjalistami w branży
•bogatą ofertę szkoleniową w ramach Eurovia Akademia
•atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna
•karta sportowa, dofinansowania do wypoczynku)
•niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

Eurovia Polska S.A
Szwedzka 5
55-040 Szczecinek
Email: rekrutacja@eurovia.pl
WWW: www.eurovia.pl