← Wstecz | Drukuj

Operator WMB / Eurovia Polska S.A

Oferta z dnia: 25/06/2018

Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Oferowana praca

Stanowisko: Operator WMB
Nr ref.: WMB-BB
Miejsce pracy: MięDzyrzecze GóRne / śląskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Miejsce pracy:Międzyrzecze górne/ koło Bielsko-Białej

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- obsługę;
- kontrolę i konserwację urządzeń wytwórni;
- realizację zleceń produkcyjnych zgodnie z receptami i procedurami;
- prowadzenie dokumentacji w zakresie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.

Wymagania

- uprawnienia na maszyny do produkcji mieszanek bitumicznych kl. II;
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- wykształcenie kierunkowe techniczne;
- mile widziane uprawnienia SEP do 1KV;
- znajomość systemów automatyki przemysłowej;
- sumienność, rzetelność oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- pracę z najlepszym specjalistami w branży;
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
- atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa);
- niezbędne narzędzia pracy;
- pracę w bezpiecznych warunkach.

Dane firmowe

Eurovia Polska S.A
Szwedzka 5
55-040 Międzyrzecze Górne
Email: rekrutacja@eurovia.pl