Specjalista ds. wdrożenia narzędzi systemowtych / Eurovia Polska S.A

Oferta z dnia: 26/07/2018

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. wdrożenia narzędzi systemowtych
Nr ref.: SWNS
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem wdrożenia i rozwoju nowego systemu informatycznego firmy, opiekę nad eksploatacją systemu i administrowanie programem w czasie jego funkcjonowania, współpracę z działem IT, organizację i prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania dla wdrażanych pracowników firmy, udział w pracach międzynarodowego zespołu wdrożeniowego w tym codzienny kontakt z kluczowymi partnerami w Polsce i za granicą.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
•Doświadczenie w branży budowlanej lub IT będzie dodatkowym atutem
•Umiejętność myślenia analitycznego i zdolność przetwarzania dużej ilości informacji
•Kreatywność przy poszukiwaniu nowych rozwiązań
•Umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność
•Gotowość do częstych podróży służbowych zarówno w Polsce jak i za granicą
•Dobra znajomość języka niemieckiego jako warunek konieczny
•Znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
•Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Elastyczność w wyborze miejsca zatrudnienia
• Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
•Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
•Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
•Atrakcyjny pakiet benefitów
•Kompleksowy program wdrożenia
•Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
•Prywatną opiekę medyczną
•Kartę sportową
•Dofinansowanie do wypoczynku
•Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
•Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
•Samochód służbowy

Forma kontaktu

rekrutacja@eurovia.pl

Dane firmowe

Eurovia Polska S.A
Lindego 1c
31-000 Katowice
Email: rekrutacja@eurovia.pl
WWW: eurovia.pl