← Wstecz | Drukuj

Automatyk Utrzymania Ruchu / Hays Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 21/08/2018

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, zlokalizowanej w okolicach Siewierza, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko: Automatyk Utrzymania Ruchu (Absolwent kierunku technicznego).

Oferowana praca

Stanowisko: Automatyk Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć zapewnienie ciągłości produkcji, realizacja przeglądów i remontów maszyn oraz modernizacja układów automatyki. Do zadań Automatyka będzie również należeć usuwanie awarii urządzeń oraz prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

Od idealnego Kandydata oczekujemy wykształcenia min. Zawodowego, wiedzy z zakresu mechaniki, automatyki, mechatroniki i pneumatyki oraz znajomości systemów sterowania PLC i HMI. Automatyk powinien być gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym. Doświadczenie nie jest wymagane, Kandydat otrzyma możliwość szkoleń oraz wdrożenia do pracy na stanowisku.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, bogaty pakiet benefitów i szkoleń. Dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy gwarantuje szerokie pole rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach na adres mailowy: tandos@hays.pl