← Wstecz | Drukuj

Architekt Prowadzący / BBC Best Building Consultants

Oferta z dnia: 29/08/2018

BBC Best Building Consultants Sp. z o.o. jest nowoczesną i wiarygodną firmą, która dostarcza profesjonalne usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa oraz konsultingu budowlanego. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem z przyjemnością podejmiemy współpracę z młodymi i zdolnymi pasjonatami branży budowlanej.

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt Prowadzący
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

- Samodzielną realizację projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,
- Udział w pracach ekspertów w zakresie oceny stanu technicznego, opinii i ekspertyz technicznych dla największych projektów budowlanych,
- Wsparcie działu Value Engineering w zakresie projektowania konstrukcji,
- Pracę w zespole w systemie coachingu, program rozwoju talentów,
- Współpracę z projektantami innych branż,
- Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów,
- Optymalizację istniejących rozwiązań technicznych, wprowadzanie nowych technologii, innowacji.

Wymagania

- Absolwent na kierunku Architektura,
- Uprawnienia budowlane specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń,
- Aktualna przynależność do izby samorządu zawodowego,
- Doświadczenie, min. 2-3 letnie,
- Pasja w zakresie wykonywanego zawodu,
- Nastawienie na rozwój, zdobywanie nowych umiejętności i doświadczenia,
- Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Znajomość programów AutoCAD, mile widziane doświadczenie w środowisku Revit, MS Office, Photoshop,
- Żywe zainteresowanie konstrukcjami budowlano-inżynierskimi,
- Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
- Ambicja i otwarty umysł by przyjąć wiedzę,
- Zaangażowanie i zdolności by każdego dnia stawać się lepszym,
- Znajomość programów branżowych, zainteresowanie informatyką, projektowaniem BIM,
- Komunikatywność,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Zaangażowanie i sumienne podejście do obowiązków, dobra organizacja własna,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- Zdobycie cennego doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów,
- Pracę przy ciekawych i dużych tematach,
- Udział w tworzeniu kompleksowych projektów wielobranżowych,
- Zdobycie praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień projektowych i wykonawczych,
- Pracę w młodym zespole profesjonalistów,
- Pracę w ambitnej i rozwijającej się firmie,
- Przyjemną atmosferę pracy,
- Stabilne warunki zatrudnienia,
- Pracę w pełnym wymiarze godzin,
- Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

CV wraz z numerem telefonu proszę przesłać na adres email: e.grygiel@bbconsultants.pl

Dane firmowe

BBC Best Building Consultants
Chłodna
00-001 Warszawa
Email: e.grygiel@bbconsultants.pl