← Wstecz | Drukuj

Kosztorysant / APRITECH Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 11/09/2018

Firma Apritech Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zajmująca się profesjonalnym wykonawstwem powierzchni biurowych, komercyjnych i mieszkalnych.

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant
Miejsce pracy: WARSZAWA / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Kosztorysanta odpowiedzialna będzie za:
•Przygotowywanie kompleksowych kosztorysów budowlanych
•Przygotowywanie przedmiarów robót na podstawie dokumentacji budowlanej
•Udział w wizjach lokalnych
•Poszukiwanie partnerów w zakresie realizacji poszczególnych robót
•Pozyskiwanie wycen od dostawców materiałów i usług
•Analizowanie i porównywanie ofert,
•Udział w negocjacjach z dostawcami/wykonawcami oraz klientami

Wymagania

•Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie budownictwa
•Minimum rok doświadczenia w kosztorysowaniu robót budowlanych
•Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
•Znajomość programu AUTO-CAD
•Znajomość pakietu MS Office
•Systematyczność, dokładność
•Bardzo dobra organizacja pracy własnej
•Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Stabilną pracę z możliwością rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
•Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
•Wsparcie i niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane pracą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojego CV
na adres: rekrutacja@apritech.pl
W CV proszę o zamieszczenie informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Ponadto informujemy, że:
W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest Apritech Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Szamocka 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

Dane firmowe

APRITECH Sp. z o.o.
ŁUCKA 2/4/6 LOKAL U6
01-748 WARSZAWA
Email: m.bzikot@apritech.pl
WWW: www.apritech.pl