← Wstecz | Drukuj

Konstruktor/inżynier konstrukcji stalowych / Yabimo

Oferta z dnia: 18/09/2018

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor/inżynier konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

• obliczenia statyczne konstrukcji szkieletowych, stabilności globalnej budynków,
• obliczenia wytrzymałości elementów konstrukcji, węzłów,
• modelowanie 3D w programie Tekla Structures,
• przygotowywanie dokumentacji wykonawczej, montażowej oraz raportów z obliczeń statycznych dla klienta
• kontakt z klientem, nadzór projektowy na budowie

Wymagania

- wyższe wykształcenie techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość zagadnień statyki oraz statyki węzłów
- znajomość obsługi Tekla Structures
- znajomość języka angielskiego technicznego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się” lub przesłanie CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@yabimo.com

W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska.

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

Dane firmowe

Yabimo
Os. Wrobela 13
33-100 Kraków
Email: praca@yabimo.com